Dotazník - Domácí pivovarníci v turbulentních časech

28. bře 2023 10:11 - 28. bře 2023 10:31 #1 od grádyš
Jak se píše ve stanovách našeho spolku, jeho účelem je mimo jiné osvětová a vzdělávací činnost v oblasti domácího vaření piva, ale i pivní kultury obecně. Proto jsme velmi rádi, že jsme dostali pozvání na konferenci Pivo v turbulentních časech, organizované Katedrou filozofie FF UJEP a pivovarem Falkenštejn, kde budeme v diskusním panelu reprezentovat řady domácích pivovarníků.

Na soutěžích a různých osobních setkáních rádi posloucháme vaše názory na domácí vaření. Abychom jim ale ještě lépe porozuměli a mohli je lépe zastupovat, rozhodli jsme se vytvořit krátký dotazník zaměřený na naše oblíbená domovarnická témata s přesahem do komerčního pivovarnictví.

Budeme moc rádi, pokud si najdete 10 minut na jeho vyplnění. Výsledky dotazníku bychom rádi prezentovali na zmíněné konferenci, ale i na našem Žejdlíku v říjnu tohoto roku.

Dotazník je striktně anonymní. Abychom vám ale jeho vyplňování zpříjemnili, oslovili jsme tři partnery Cechu –  Pivo a tak Pivotéka.cz  a  BO PIVO!!! , kteří věnovali do slosování vouchery na nákup surovin a domovarnického vybavení. Soutěž je samozřejmě dobrovolná, neboť vyžaduje vyplnění emailu. Ten bude použit pouze pro účely slosování a následně bude smazán. 

Poznámka: dotazník je určen pro všechny domovarníky, nejen pro členy Cechu a najdete jej  ZDE .


Děkujeme za spolupráci.
Dej Bůh štěstí!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kalendář

Výhody

*Vyžadován
členský průkaz


Partnerské spolky