Jak se píše ve stanovách našeho spolku, jeho účelem je mimo jiné osvětová a vzdělávací činnost v oblasti domácího vaření piva, ale i pivní kultury obecně. Proto jsme velmi rádi, že jsme dostali pozvání na konferenci Pivo v turbulentních časech, organizované Katedrou filozofie FF UJEP a pivovarem Falkenštejn, kde budeme v diskusním panelu reprezentovat řady domácích pivovarníků.


Na soutěžích a různých osobních setkáních rádi posloucháme vaše názory na domácí vaření. Abychom jim ale ještě lépe porozuměli a mohli je lépe zastupovat, rozhodli jsme se vytvořit krátký dotazník zaměřený na naše oblíbená domovarnická témata s přesahem do komerčního pivovarnictví.


Budeme moc rádi, pokud si najdete 10 minut na jeho vyplnění. Výsledky dotazníku bychom rádi prezentovali na zmíněné konferenci, ale i na našem Žejdlíku v říjnu tohoto roku.


Dotazník je striktně anonymní. Abychom vám ale jeho vyplňování zpříjemnili, oslovili jsme tři partnery Cechu – Pivo a takPivotéka.cz a BO PIVO!!!, kteří věnovali do slosování vouchery na nákup surovin a domovarnického vybavení. Soutěž je samozřejmě dobrovolná, neboť vyžaduje vyplnění emailu. Ten bude použit pouze pro účely slosování a následně bude smazán.

 

Poznámka: dotazník je určen pro všechny domovarníky, nejen pro členy Cechu a najdete jej ZDE.


Děkujeme za spolupráci.


Dej Bůh štěstí!


Kalendář

Výhody

*Vyžadován
členský průkaz


Partnerské spolky