Cech domácích pivovarníků, z.s.

Cech usiluje o vzájemné předávání a vyměňování znalostí a zkušeností domácích pivovarníků. Snaží se o zvyšování úrovně kvality doma vařených piv, podporu akcí zaměřených na domácí pivovarnictví a vzdělávání zájemců o vaření piva v domácích podmínkách. Vyvíjí osvětovou činnost směřující k udržení a rozvoji domovarnické tradice a pivní kultury.

Pokud vaříte pivo v domácích podmínkách, budeme velmi rádi, když se k nám přidáte.

Najdete nás také na Facebooku.

Oficiální mail: info@cech-pivo.cz

K dotazům a připomínkám používejte, prosím, tohoto fóra.

 

 

 

 

Vážení domovarníci, domovarnice, domovarčata.

V rámci dalšího pokračování spolupráce Cechu domácích pivovarníků s Chmelařským institutem Žatec  vás vyzýváme k zapojení se do dalšího kola varných zkoušek nových českých odrůd chmele.

Vážení zájemci o Ligu ležáku, 

jelikož se nám stále navyšuje počet soutěží, které jsou součástí ligy, bylo potřeba upravit pravidla tak, aby odpovídala počtu těchto zařazených soutěží. A nejen to, vznikla i nová pravidla pro pořadatele těchto soutěží a to hlavně co se týká termínu dodání podkladů pro Ligu a také co se týká nutné kvality a obsazení degustačního stolu pro Ležáky, které jsou součástí Ligy.  Chceme, aby Liga ležáku zůstala stále kvalitní prestižní soutěží královské disciplíny.

Vážení členové a členky Cechu,
Rádi bychom Vás pozvali na seminář, který jsme připravili ve spolupráci s pražským pivovarem Kunratice a společností Czech Brewmasters.
 
Hlavní témata semináře budou:
  • teorie rmutování a nejčastější chuťové vady v pivu
  • sanitace v podmínkách domácího pivovaru.

 

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Výhody

*Vyžadován
členský průkaz


Partnerské spolky